Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UnBan Team Di4bLo

Di4bLo

Imię: Jakub
Link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/hack4YO/
Ile czasu dziennie poświęcasz forum?: 2 godziny nawet 3 mogę.
Doświadczenie: Miałem UnBanTeam na innej sieci nie narzekali na mnie Anubis może potwierdzić hehe i @ Wymiar .
Coś o sobie: Mam na imię Jakub mam 16 lat chodzę do 8 klasy raz nie zdałem byłbym w 3 gimnazjum na ale nie udało się interesuję się cs'em 1.6 jak i informatyką.
Dlaczego Ty?(przekonaj nas): Ponieważ mam spore doświadczenie nawet, chciałbym pomóc jak tylko mogę i pokazać się jak z najlepszej strony Wink

Piszę tę podanie za pozwoleniem @hk.

hk.

Jestem na tak
+wiek
+steam
+robię wielka ekipę do ubt
+znany jako był opiekun UBT na innej sieci

Wilqu

Jestem na tak.
+Doświadczenie
+/-wiek
+steam
Można dać szansę.

BallOfFire

Jestem na NIE. Anubis wyraźnie napisał, że rekrutacja ZAKOŃCZONA Smile

VcE

Na tak 
+wiek
+Chęci
+steam

drexxon

wedlug mnie nie potrzeba niestabilnych emocjonalnie nastolatkow ktorzy w csa graja dluzej niz my wszyscy i chca swiecic ranga na forum Smile ps. tu najwazniejsze jest umiejetne podejmowanie decyzji i rozpatrywanie spraw pod roznymi wzgledami. rekrutacja na ubt powinna opierac sie na jakiejs eliminacji np. rozpisaniu demka przez rekrutow.. w zaleznosci od etapu demka powinny byc trudniejsze, tak mozna wylonic prawdziwego kandydata na te stanowisko a nie dawac wzor gdzie mozna ubzdurac i namalowac bohomazy

Anubis

Powiedziałem Jasno, Rekrutacja na czas obecny Zamknięta, i proszę nie podważać mojego zdania...

Podanie odrzucone.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości