Jump to content

ChizuruYuki

Kobieta
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Kobieta

ChizuruYuki last won the day on January 26 2022

ChizuruYuki had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ChizuruYuki's Achievements

Pracownik

Pracownik (5/14)

 • One Month Later
 • Reacting Well
 • Collaborator
 • Dedicated
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. Powiem tak: 1 Pierwsza osoba która się podpisała w jakikolwiek sposób. 2 Widzę często, że grasz na serwerze. 3 Mimo wszystko przyda się dodatkowa para rąk. 4. Minusem jest wiek ale możemy przymknąć na to oko. Jestem za przyjęciem na razie na okres próbny.
 2. Wzór: Twój Nick: Nick Gracza, Admina: Data zdarzenia: Dowody: Wyjaśnienie: UWAGA! Wszelkie dowody należy wrzucać na zippyshare bądź dropbox. Skarga bez dowodów zostanie automatycznie odrzucona!
 3. ID Discord: Wiek: Kontakt: Posiadasz sprawny, działający mikrofon?: Oceń swoją wiedzę na temat Discorda 1/10: Posiadasz, posiadałeś Admina na Discord?: Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Co Ci się podoba w obecnym Discordzie Mystic-Hunters, a co byś zmienił/a?: Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Discorda Mystic-Hunters?: Wymagania: ♦ Ukończony wiek minimum 15 lat. ♦ Minimum 20 postów na forum. ♦ Dobra opinia na sieci Mystic-Hunters. ♦ Codzienna dyspozycyjność minimum 3h. ♦ Nauka podstawowych komend botów moderacji. ♦ Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. ♦ Pełna znajomość regulaminu i dostosowanie się do niego. ♦ Wysoki poziom kultury osobistej. ♦ Bezstronność.
 4. Twoje ID na Discord: Rodzaj pomysłu: Opis pełny propozycji: Dodatkowe informacje:
 5. Witam w mojej Mini Grafikarni. Jeżeli chcesz zrobić sobie podpis bądź sygnaturę możesz zgłosić się tutaj.
 6. Witamy w Rodzinie ^^ Zapraszam jeszcze tylko w 2 pkt. 1 Najważniejszy Regulamin. A 2 to po przeczytaniu składamy tutaj podpis.
 7. Słowny pojedynek dla tych, którzy kochają gry językowe. Sprawdź jak bogatym zasobem słownictwa dysponujesz? Przykład: Afisz-Zebra Słowo Startowe: Akupunktura Miłej zabawy!
 8. Nikt się nie nudzi liczymy w nieskończoność i jeszcze więcej! Kolejno Odlicz: 1
 9. Nazwa Tematu: DJ"NICK" I dzieli się swoimi ulubionymi kawałkami za pomocą Źródła dokumentu. Wzór: <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/mtv8WkYyK0s" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 10. Z dniem 20.01.2022 Tymczasowo zakup rangi nie będzie dostępny. Więcej informacji na ich temat pojawi się w późniejszym czasie. W razie problemów zgłaszać się do @ ChizuruYuki, @ AnubisZMC bądź @ Mokoto.
 11. Awans/Degradacja: Awans/Degradacja: Nick: Z rangi: Na rangę: Powód: DATA: Przpisany Admin do opieki podczas okresu próbnego: Ostrzeżenie: Nick: Powód: Data: Nr Ostrzeżenia: Zalecenia: (np.Ponowne zapoznanie się z regulaminem, Zmiana zachowania czy skierwowanie do odprawcowania itp.) Odbierz Rangę: Nick: Jaką rangę chcesz odebrać: Link do przyjętego podania: Urlop: Nick: Ranga: Okres od-do: Rezygnacje: Nick: Z jakiej rangi rezygnujesz?: Powód rezygnacji: Data: (Z jakim dniem chcesz nas opóścić.) Ranga Przyjaciel: Nick: Wiek: Staż na sieci: Dlaczego chcesz zostać Przyjacielem sieci Mystic-Hunters?: UWAGA! Wymagania: ♦ Minimum miesiąc stażu na sieci. ♦ Minimum 50 postów na forum. ♦ Brak jakichkolwiek konfliktów w obrębie Discord, TS3 oraz forum. ♦ Osoba która została wcześniej zdegradowana ze swojej funkcji nie może posiadać rangi przyjaciel. W podaniach o rangę Przyjaciel decyzję podejmuję i wypowiada się tylko i wyłącznie Właściciele Sieci! Podania na Przyjaciela sieci mogą pisać osoby bez rang funkcyjnych typu Właściciel Serwera, Admin serwera, Moderator, Redaktor itp. Odpracowanie Ostrzeżenia: Nazwa Tematu musi zawierać treść "Odpracowanie Ostrzeżenia - Nick" Wartość Ostrzeżenia: Osoba nadająca Ostrzeżenie: Sposób odpracowania Ostrzeżenia: Powód nadania Ostrzeżenia: • Wartość jednego Ostrzeżenia = 5zł, lub 10 reklam forum. • Sposoby odpracowania Ostrzeżenia: Reklamy: Aby odrobić 1 ostrzeżenie na forum musisz zareklamować Nas na przynajmniej 10 forach. SMS: za 4,92.- Wyślij sms o treści SHOT na numer 7455. Kwota zawiera podatek VAT. Kod zwrotny na PW do @ ChizuruYuki bądź do @ AnubisZMC. PAYSAFECARD: Podać kod do @ AnubisZMC lub @ ChizuruYuki. PRZELEW: numer konta / imię i nazwisko / Tytuł: Nick oraz usługa. - Koszt 5 zł
 12. Witam w tym dziale osoby odważne, będą mogły zaprezentować swoją twarz przed forumowiczami.
 13. MORZE przy Górach :V Riot czy Protest
 14. PEPSI Nie mam prawka ale Samochód Praca 24/7 i nikt mi za to nie płaci :V Noc bo nikt się nie drze i mogę spać :V Domówka bo wiadomo kto przychodzi i z czym!
×
×
 • Create New...