Skocz do zawartości

[Pzyjęte]CamperLegend na Adminka

CAMPERLEGEND
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :CAMPERL3GEND
Imię : Seweryn lub Piotr ( dla znajomych Sewcio )

Znajomość AMX : między 5-8/10 ( dawno nie bylem adminem na cs go ale myślę że nikt nie narzekał na mnie np. @ AnubisZMC)
Sprawny oraz działający mikrofon : oczywiście że  jest :)

Składka : zostanie to dogadane z @ AnubisZMC

link do game truckera : mam problem z gametrucker'em ( postaram sięto ogarnąć )

pare słów o sobie : Mam na imię Seweryn , pracuje za granicą , moje hobby to ( różnego typu gry komputerowe , atletyka , filmy , jazda samochodem , i słuchanie nutek ) tak z grubsza :D

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Ponieważ zgłoszono mi że przyda wam się pomoc a byłem już tutaj administratorem za dawnych czasów i chciałbym pomóc swoim urwisom :D , ps. te forum to nasza mała rodzinka :D
SteamID ; STEAM_1:1:523547801
ile czasu możesz poświecić na serwer ? : pracuje po 10.30 dziennie więc każdą wolną chwile ( ok 1-4 h na dzień )
w jakich godzinach grasz : w dzien to od około 18-19 a weekendy od 10 do nawet 24

stażw cs 1.6 : oczywiście mam około 3 lat może i więcej lecz nie grałem wtedy na steam ( również u @ AnubisZMC)
czy posiadałeś już wcześniej admina ? : tak i myśle że właściciel był zadowolony :)
Dziękuje za rozważenie mojego podania . Pozdrawiam

• Like 1

• Zasłużony

Na Tak. 

Posiadasz już jakieś tam doświadczenie. 

Znajomość AMX też jakaś podstawowa jest. 

Wiek również jak najbardziej na plus. 

Myślę, że przyda się ogarnięty admin, jeśli serwer będzie mieć graczy, ponieważ dalej stoi pusty.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...